Obsługa tylnego WOM za pomocą sterowania na błotniku

LX1056880
LX1056880-UN-23APR13

LX1056881
LX1056881-UN-23APR13

LX1056882
LX1056882-UN-23APR13

LX1056883
LX1056883-UN-23APR13

A - Przycisk wyboru urządzenia uruchamiającego WOM

B - Przełącznik tylnego WOM

C - Kontrolka, sterowanie na błotniku, aktywne

D - Przycisk sterowania na błotniku


Tylny WOM włącza się i wyłącza, jak opisano powyżej.

Jeśli tylny WOM ma myć używany spoza kabiny, najpierw trzeba uaktywnić sterowanie na błotniku. Nacisnąć przycisk (A) i uaktywnić sterowanie WOM na błotniku. Następnie włączyć tylny WOM przełącznikiem (B) (WOM jeszcze się nie obraca; migają awaryjne światła ostrzegawcze i rozlegają się dźwiękowe sygnały ostrzegawcze; kontrolka (C) świeci się). Po wykonaniu tych czynności, tylny WOM można włączyć z zewnątrz kabiny w następujący sposób:

Nacisnąć przycisk (D) na błotniku; tylny WOM zacznie się obracać (awaryjne światła ostrzegawcze przestaną migać i zaczną świecić w sposób ciągły i umilkną dźwiękowe sygnały ostrzegawcze).

Zwolnienie przycisku (D) w czasie krótszym niż 4 sekundy spowoduje wyłączenie i zatrzymanie tylnego WOM (awaryjne światła ostrzegawcze będą migać i rozlegną się dźwiękowe sygnały ostrzegawcze).

Jeżeli tylny WOM ma pracować przez dłuższy czas, wcisnąć przycisk (D) na przynajmniej 4 sekundy, aż awaryjne światła ostrzegawcze (które palą się przez cały czas) zgasną i umilknie dźwiękowy sygnał ostrzegawczy.

Aby wyłączyć tylny WOM, uruchomić przycisk (D) (migają awaryjne światła ostrzegawcze i rozlegają się dźwiękowe sygnały ostrzegawcze) lub włączyć przełącznik tylnego WOM (B) w kabinie.

WSKAZÓWKA: Jeśli tylny WOM został włączony w kabinie tylko przyciskiem (B), można go wyłączyć przyciskiem (D), lecz nie można go ponownie włączyć bez powrotu do kabiny.

OULXA64,0002E7C-53-20130424