Kody diagnostyczne, informacja dla użytkownika

LX1041443
LX1041443-UN-21NOV06

Wyświetlanie INFO

LX1041444
LX1041444-UN-21NOV06

Wyświetlanie UWAGA

LX1041445
LX1041445-UN-21NOV06

Wyświetlanie STOP


Obwody elektryczne ciągnika są monitorowane przez różne zespoły sterujące. Podczas pracy ciągnika, zespoły sterujące rejestrują dane i kody diagnostyczne, które później mogą być odczytane przez dealera.

Wszystkie zdarzenia istotne dla operatora są wyświetlane na CommandCenter™, jako informacja dla użytkownika.

Dodatkowo, nieprawidłowości działania są sygnalizowane na panelu przyrządów przez niebieską kontrolkę INFO, żółtą kontrolkę UWAGA i czerwoną kontrolkę STOP.

Jeżeli wyświetlony komunikat nie jest samo-objaśniający (np. ciśnienie oleju przekładniowego za niskie), należy skontaktować się z dealerem John Deere i omówić z nim najlepszy sposób postępowania.

WSKAZÓWKA: Przyczyny wielu kodów diagnostycznych to usterki danych/komunikacji i usterki obwodu. W pewnych przypadkach działanie danego układu można przywrócić ponownie uruchamiając ciągnik. Jeśli pojawią się kody diagnostyczne, które nie są jest objaśnione w instrukcji obsługi, postąpić następująco: Wyłączyć silnik, odczekać chwilę, a następnie ponownie uruchomić silnik. Jeśli kod diagnostyczny pojawi się ponownie, skontaktować się z dealerem John Deere.


CommandCenter jest nazwą handlową Deere & Company

OULXBER,0001AA8-53-20110715