Hátrameneti/előremeneti sebességarány beállítása

RXA0117603
RXA0117603-UN-10AUG11

CommandARM™ Menü gomb → Hajtómű funkciógomb → Speciális beállítások funkciógomb

RXA0112383
RXA0112383-UN-10DEC10

A - Előremeneti/Hátrameneti sebességarány

B - CDE gomb tartománya

C - CDE gomb induló fokozata

D - A lágykapcsolás engedélyezése/letiltása

E - TLT beállítás

F - Visszatérő


  1. Nyomja meg a Menü gombot.
  2. Nyomja meg a Hajtómű funkciógombot.
  3. Nyomja meg a Speciális beállítások funkciógombot.

Sűrű oda-vissza váltás a hátrameneti fokozat megválasztható olyan módon, hogy illeszkedjen az előremeneti fokozathoz.

A hátra/előre arány beállítható úgy, hogy a két menetirányt egymástól függetlenül lehessen működtetni, vagy beállítható úgy is, hogy ugyanaz vagy 1–3 fokozattal lassabb, illetve 1–3 fokozattal gyorsabb legyen, mint a kiválasztott előremeneti fokozat. Amikor kijelölésre kerül a hátrameneti/előremeneti sebességarány, a vezérlőtárcsa forgatásával válassza ki a kívánt beállítást.

Manuális módban a hajtómű ezzel a beállítással választ új fokozatot, az ellenkező iránnyal azonos tartományban. Auto módban a hajtómű ezzel a beállítással állítja be a beállított sebességet az ellenkező irányban.

MEGJEGYZÉS: Ha a +3 van kiválasztva, és C4 az aktuális előremeneti fokozat, akkor a C4 lesz a hátrameneti tartomány/fokozat.

A független beállítás lehetővé teszi, hogy a traktor megjegyezze az utolsó előremeneti és hátrameneti fokozatot. Ha manuálisan vált hátrameneti fokozatba, a sebességváltó automatikusan visszakapcsol az utolsó fokozatba amikor irányt vált. Ha nem manuálisan váltotta a hátrameneti fokozatot, akkor az előremeneti és a hátrameneti fokozat ugyanaz marad az irányváltáskor. Auto módban a hátrameneti és előrementi beállított sebességek egymástól függetlenül működnek.


A CommandARM a Deere & Company védjegye.

ZE59858,00007D1-35-20111116