Mellső TLT—Ha van felszerelve

LV16148
LV16148-UN-03OCT12

Mellső TLT csonk

A - Mellső TLT csonk


A mellső TLT (A) hatbordás, és a standard fordulatszáma 1000 1/perc.


A mellső TLT üzemeltetése

LV16149
LV16149-UN-03OCT12

A - Mellső TLT visszajelző lámpa

B - Mellső TLT kapcsoló


VIGYÁZAT: Mindig kapcsolja ki a TLT-hajtást, ha nem használja. Állítsa le a motort, mielőtt a TLT-n vagy a munkaeszközön dolgozni kezd.

VIGYÁZAT: A nagy tehetelenségű munkagépek nem állnak le azonnal a TLT kikapcsolt állapotába kapcsolást követően. NE közelítse meg a munkaeszközt addig, amíg az lassul. NE dolgozzon a munkaeszközön addig, amíg az teljesen le nem áll.

A TLT be- és kikapcsolható menet közben és terhelés alatt. A mellső TLT bekapcsolásakor a visszajelző lámpa (A) kigyullad.

A TLT bekapcsolásához nyomja meg a mellső TLT kapcsolót (B) lefelé, majd tolja előre. A TLT kikapcsolásához húzza vissza a mellső TLT kapcsolót.

MEGJEGYZÉS: Ha bekapcsolt TLT mellett a motort leállítja, majd újraindítja, a TLT nem indul el újra. Azonban a TLT visszajelző bekapcsolva marad. Kapcsolja ki a TLT-t, majd kapcsolja be újra.

JZ81662,0000E0B-35-20121003